Legia - Anwil 21:15. Legioniści w ćwierćfinale Lotto 3x3 Ligi

Autor: Marcin Bodziachowski
2023-09-25 12:37:24

Legia Lotto 3x3 wygrała trzeci mecz w grupie A w ramach Lotto 3x3 Ligi i zapewniła sobie awans do ćwierćfinału z pierwszego miejsca.

Po niedzielnych wygranych naszej drużyny z Dzikami Warszawa i MKS-em Dąbrowa Górnicza, w poniedziałek o 12:25 legioniści rozpoczęli spotkanie z Anwilem. Wcześniejsza wygrana MKS-u z Dzikami praktycznie uniemożliwiła awans do dalszych gier włocławianom. Legioniści rozpoczęli spotkanie z Anwilem od prowadzenia 5:1, później zaś długo żadna z drużyn nie zdobywała punktu. W końcu legioniści wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, ale włocławianie dzięki często wykonywanym rzutom wolnym, zdołali zmniejszyć straty do dwóch punktów. W końcówce Legia zagrała skutecznie, trafiając dwa rzuty z dystansu (za dwa punkty), a ten oddany przez Piotra Robaka na 21:15 zakończył mecz i zapewnił legionistom trzecią wygraną w Lublinie.

Nasz zespół zagra w pierwszym meczu ćwierćfinałowym, o godzinie 16:45. Rywala poznamy około 14:30, kiedy zakończy się spotkanie grupy C pomiędzy Suzuki Arką Gdynia i Arriva Twardymi Piernikami Toruń - te dwie drużyny mają już zagwarantowany awans do dalszych gier, a bezpośrednie spotkanie zdecyduje o końcowej klasyfikacji w grupie. Legia zagra z przegranym tego spotkania, który zajmie drugie miejsce w gr. C. Zwycięzca meczu ćwierćfinałowego, zapewni sobie awans do turnieju finałowego Lotto 3x3 Ligi, zaplanowanego na luty 2024 roku.


Partner Strategiczny
Sponsor Strategiczny
Partner Techniczny

Adres

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Kontakt

Email: info@legiakosz.com             Telefon: +48 22 318 20 32               

Legia Lotto 3x3 Warszawa